Yhteystiedot

Yhdistys: Hämeenlinnan Kansallinen Kulttuuriyhdistys ry.

E-mail: terttu.selovaara@gmail.com

Tel: 050 4322868

 

Hallituksessa v. 2022 toimivat:

Puheenjohtaja Maire Rissanen

maire.rissanen@pp.inet.fi

0400 103608

 

Varapuheenjohtaja Seija Raatikainen

raatikainenseija34@gmail.com

040 0697737

 

Tapahtumavastaava Sirkus Mattila

sirkus.mattila@elisanet.fi

050 3543823

 

Tapahtumavastaava Jarmo Vainio

jarmo.vainio@hotmail.com

040 1614544

 

Taloudenhoitaja ja jäsensihteeri Henrietta Ingman

henrietta.ingman@gmail.com

050 3586596

 

Sihteeri Terttu Selovaara

terttu.selovaara@gmail.com

050 4322868

 

Jäsen Sinikka Ripatti

sinikka.ripatti@elisanet.fi

0400 417104

 

 

 

 

Ota yhteyttä